10. При якому значенні в корінь рівняння 3х +2 =2(х +4) є коренем рівняння b+2×=14?


Ответы на вопрос

Отвечает Лагунин Данил.

При якому значенні b корінь рівняння 3х +2 =2(х +4) є коренем рівняння b+2x=14?

Розв'яжемо рівняння

3х +2 =2(х +4).

3х+2=2х+8,

х=6.

Підставимо х=6 в рівняння

b+2x=14.

b+2×6=14,

b=14-12,

b=2.

Відповідь: 2.