3. Розв'яжи задачу. На фермі 306 курей, гусей - у 3 рази більше. Шосту частину кількості курей и

гусей разом становили інди Скільки всього гусей, курей та індиків на фермі?

Ответы на вопрос

Отвечает Полтавец Никита.

Ответ:

306 курей, 918 гусей та 204 індики

Пошаговое объяснение:

Давайте розв'яжемо цю задачу.

Нехай кількість курей на фермі буде позначена як К, а кількість гусей - як Г. За умовою задачі, на фермі є 306 курей, тому К = 306. Також, кількість гусей є втричі більшою за кількість курей, отже Г = 3К.

Також, шоста частина кількості курей і гусей разом становить кількість індиків. Це означає, що (К + Г) / 6 = І, де І - кількість індиків.

Підставимо значення К та Г в останнє рівняння:

(306 + 3К) / 6 = І

(306 + 3 * 306) / 6 = І

(306 + 918) / 6 = І

1224 / 6 = І

І = 204

Отже, на фермі є 306 курей, 918 гусей та 204 індики.

Отвечает Логина Анастасия.

Ответ:

1428 шт

Пошаговое объяснение: