Є дві ферми з курми, на першій фермі на 964650 курей менше ніж на другій. Скільки курей на першій і

на другій фермі разом, якщо на другій фермі у 16351 рази більше ніж на першій? допоможіть розвязати з поясненнями

Ответы на вопрос

Отвечает Ложе Никита.
На 1 фермі Х курей , тоді на другій : 16351 х Х  , получаємо 16351Х = 964650 + Х  16351Х - Х = 964650  16350Х = 964650  Х = 59 курей на 1 фермі  59 х 16351 = 964709 курей на другій фермі  964709 + 59 = 964768 курей на обох фермах .