ПОМОГИТЕ СРОЧНО ДАЮ 10 БАЛЛОВ Обчисліть у найбільш зручний спосіб: а) 405 ∙ 82 + 405 ∙ 18; б) 497

∙ 38 – 487 ∙ 38. 2.Спростіть вираз і обчисліть його значення: а) 5m ∙ 20, якщо m = 178; б) 22х + 98х, якщо х = 7. 3.На птахофермі розводили гусей, курей та індиків. Індиків було 1600, що в 5 разів менше, ніж курей, а гусей втричі більше, ніж індиків. Скільки гусей, курей та індиків було на птахофермі разом

Ответы на вопрос

Отвечает Полунин Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а)40500,б)47500

Отвечает Назарова Алёна.

Ответ:

405×82+405×18=405(82+18)=405·100=40500;

22х+98х=120х  

х=6

120*6=720

1) 237 + 29 = 266 (пт.) — було індиків;

2) (237 + 266) – 98 = 405 (пт.) — було качок;

3) 237 + 266 + 405 = 908 (пт.) — усього на птахофермі.

Відповідь: 908 птахів усього на птахофермі.

Пошаговое объяснение:

можно корону)))))