ЗАПИТАННЯ №3 на встановлення відповідностіБалів: 6% Встановіть відповідність між заданими парами

точок (1 – 3) та серединами відповідних відрізків (А – Г) координати кінців відрізка: А(-1;0;6) , В(1;2;10) А(0;4;-6) , В(2;2;2) А(-2;4;2) , В(-2;-4;2) координати середини відрізка: (-2;0;2) (3;1;0) (0;1;8) (1;3;-2)

Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Відрізок (АВ):

Середина (АВ) = ((Ах + Вх) / 2, (Ау + Ву) / 2, (Аz + Вz) / 2)

Середина (АВ) = ((-1 + 1) / 2, (0 + 2) / 2, (6 + 10) / 2) = (0, 1, 8)

Порівнюємо з варіантами:

Г = (0, 1, 8) - Середина відрізка (АВ) збігається з варіантом Г.

Відрізок (АС):

Середина (АС) = ((Ах + Сх) / 2, (Ау + Су) / 2, (Аz + Сz) / 2)

Середина (АС) = ((-1 + 0) / 2, (0 + 4) / 2, (6 - 6) / 2) = (-0.5, 2, 0)

Порівнюємо з варіантами:

Б = (3, 1, 0) - Середина відрізка (АС) не збігається з варіантом Б.

Відрізок (ВС):

Середина (ВС) = ((Вх + Сх) / 2, (Ву + Су) / 2, (Вz + Сz) / 2)

Середина (ВС) = ((1 + 0) / 2, (2 + 4) / 2, (10 - 6) / 2) = (0.5, 3, 2)

Порівнюємо з варіантами:

В = (0.5, 3, 2) - Середина відрізка (ВС) збігається з варіантом В.

Отже, відповідність буде такою:

1 - Г

2 - А

3 - В