103. Ширина прямокутника дорівнює 3 см, а його площа 15 см². Побудуй цей прямокутник.​


Ответы на вопрос

Отвечает Литвинов Никита.

Щоб побудувати прямокутник, спочатку потрібно знайти його довжину.

За формулою площі прямокутника S = a * b, де S - площа, а - довжина, b - ширина, підставимо відомі значення:

15 = a * 3

Розділимо обидві частини рівняння на 3:

a = 15 / 3

a = 5

Таким чином, довжина прямокутника дорівнює 5 см.

Щоб побудувати прямокутник, нам потрібно намалювати дві перпендикулярні лінії довжиною 5 см і шириною 3 см

Отвечает Вишня Алёна.

Ответ:

ширина 3 см, а довжина 5 см. Ви можете побудувати цей прямокутник, використовуючи ці розміри.

Пошаговое объяснение:

Щоб побудувати прямокутник з заданою шириною та площею, спочатку знайдемо його довжину. Ви можете використовувати наступну формулу для обчислення площі прямокутника:

Площа = Довжина × Ширина

Ви знаєте, що ширина дорівнює 3 см, і площа дорівнює 15 см². Тепер можна використовувати цю інформацію, щоб знайти довжину прямокутника.

15 см² = Довжина × 3 см

Довжина = 15 см² / 3 см = 5 см

Отже, довжина прямокутника дорівнює 5 см.

Тепер ми знаємо, що ширина 3 см, а довжина 5 см. Ви можете побудувати цей прямокутник, використовуючи ці розміри.