Знайти значення виразу:2,7(7,92-0,45:1,5)-11,453


Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Динара.
Давайте розглянемо цей вираз крок за кроком:

Розділимо 0,45 на 1,5:
0,45 ÷ 1,5 = 0,3
Віднімемо результат з попереднього кроку від 7,92:
7,92 - 0,3 = 7,62
Помножимо результат з попереднього кроку на 2,7:
2,7 * 7,62 = 20,574
Віднімемо 11,453 від результату з попереднього кроку:
20,574 - 11,453 = 9,121
Отже, значення виразу 2,7(7,92-0,45:1,5)-11,453 дорівнює 9,121.
Отвечает Смирнова Олечка.

2,7(7,92-0,45:1,5)-11,453=9.121