Знайдіть площу футбольного поля, якщо його периметр дорівнює 240 м, ширина дорівнює 45 м. До

відповіді запишіть лише число​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирьянов Роман.

Ответ:

3375 квадратних метрів

Пошаговое объяснение:

Для знаходження площі футбольного поля можемо використати формулу для прямокутника:

Площа = довжина × ширина

Довжина футбольного поля може бути знайдена, використовуючи периметр і ширину:

Периметр = 2 × (довжина + ширина)

240 м = 2 × (довжина + 45 м)

Розкриваємо дужки та розв'язуємо рівняння для довжини:

240 м = 2довжина + 90 м

2довжина = 240 м - 90 м

2довжина = 150 м

довжина = 150 м / 2

довжина = 75 м

Тепер ми можемо знайти площу поля:

Площа = довжина × ширина = 75 м × 45 м = 3375 квадратних метрів

Отже, площа футбольного поля дорівнює 3375 квадратних метрів.

Можно лучший ответ?