1.У школі дівчата становлять 55% всіх учнів. Скільки учнів навчаються 2.у школі, якщо дівчат всього

220? 3.Знайдіть число, якщо 5% його дорівнює 25.4.Знайдіть число, якщо 1% його дорівнює 0,123!5.Знайдіть число, якщо 2,5% його дорівнює 1,5!6.Знайдіть число, якщо 10% його дорівнює 1

Ответы на вопрос

Отвечает Ханский Рамиль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:1.

55%-220уч., а 100%-x уч. X=220×100÷55=400учнів.

2. 5%-25, а 100-x . X =100×25÷5=500

3. 1%-0.123, а 100%- x. X=0.123×100÷1=12,3

4. 2,5%-1.5, а 100%-x. X=100×1,5:2,5=60

5. 10%-1,а 100%-x. X=100×1÷10= 10