У школі дівчата становлять 55% всіх учнів. Скільки учнів навчаються у школі, якщо дівчат на 30

більше, ніж хлопців? * Надати повний розв'язок

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Катя.

Ответ:

300 учнів

Пошаговое объяснение:

дівчат 55% хлопців 45%

55-45= 10% дівчат більш ніж хлопців

10%- 30 учнів

30учнів/0,1 = 300 учнів у школі

перевірка:

300*0,55=165 дівчат

300- 165= 135 хлопців

165-135=30, що відповідає умовам завдання