Даю 10 баловввв пожалуста помогитеее,только чтоб розписано било . У розчині масова частка кухоної

солі дорівнює 25%. Обчислити масу розчину,що містить 80 г кухоної солі.Помогитеее​

Ответы на вопрос

Отвечает Домантович Александра.

Ответ:

25%-80г

75%-хг

х=75%*80/25=240(маса води)

m(p-pa)=240г+80г=320г.

Вiдповiдь: маса розчину солi 320г.

Объяснение:

Або коротше:

х-100%

80г-25%

х=80*100:25=320г