Тема: Розчини. Масова частка речовини в розчині Для розв'язання задач використовусмо формули: m(

речовини) m(розчину) w( речовини) m( речовини) - m( розчину) - 100% w( речовини) . m( розчину) 100% m( речовини ) . 100% w( речовини) Розв'язати задачи: 1. В 450 ВОДИ РОЗЧИнили 150г солі. Знайдіть масову частку (%) солі в добутому розчині. 2. В розчині масою 200г масова частка солі складас 45%. Знайдіть масу (г) солі в розчині. Яка маса води в цьому розчинi? 3. Маса цукру в розчині - 25г, масова частка цукру - 10%. Знайдіть масу (г) розчину.ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Елена.

Ответ:

Объяснение:

1)

m(розчину) = m(води) + m(солі) = 450 + 150 = 600г

w(солі) = m(солі)/m(розчину) * 100% = 150/600 * 100% = 25%

2)

m(солі) = m(розчину) * w(солі) : 100% = 200 * 45% : 100% = 90 г

m(води) = m(розчину) - m(солі)  = 200 - 90 = 110 г

3)

m(розчину) = m(цукру) :  w(цукру) * 100% = 25 : 10% * 100% = 250 г