Улітку поливальна машина протягом 1,5 год поливала міські дороги. За перші 30 хвилин роботи було

полито 25% усієї дороги. За наступні 30хв було полито на 10% більше. Усього за годину роботи було полито 48 км. Скільки кілометрів дороги залишилось полити за останні 30 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

за 1 час было полито 25 + (25+10) = 60 % дороги или 48 км

тогда 100 % дороги = 48/0,6 = 80 км

ответ: осталось полить 80-48 = 32 км дороги.