4. Знайти кількість сторінок у книжці, якщо учень прочитав54%, що становить 108 сторінок.5. Через

пандемію коронавірусу поливальна машина протягом 1,5год дезінфікувала міські дороги. За перші 30 хв роботи булооброблено 25% усієї дороги. За наступні 30 хв було оброблено на10% більше. Усього за годину роботи було дезінфіковано 48 км.Скільки кілометрів дороги залишилось обробити за останні 30 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маженов Даниель.

Ответ:200 сторінок

Пошаговое объяснение: 108:54*100=200

На второе только ВОЗМОЖНЫЙ вариант ответа 77 км

25+10=35% - за наступні 30 хв

25+35=60% - за годину

60:48*100=77(км) осталось

Но это Возможный вариант, а первое правильное