За канікули Оленка мала розв'язати 125 задач. за перший тиждень вона розв'язала 20 % всіх задач, а

за другий - 20% пешти, Скільки задач їй залишилося ще розв'язати? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Макеев Егор.

Відповідь:80

Покрокове пояснення:

125*20/100= 25 за перший тиждень

(125-25)*20/100 = 20 за другий тиждень

125-25-20= 80 залишилось