Ярина дуже гарно малює. За три тижні карантину вона створила 69 картин. За перший тиждень вона

намалювала 0,6 картин, створених за третій тиждень, а за другий - 70% картин, створених за третій тиждень. Скільки картин створила Ярина за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Добрева Аня.

70% = 70/100 = 7/10 = 0,7

Пусть х картин Ярина нарисовала за третью неделю, тогда 0,6х картин - за первую неделю и 0,7х картин - за вторую неделю. Всего 69 картин. Уравнение:

х + 0,6х + 0,7х = 69

2,3х = 69

х = 69 : 2,3

х = 30

Відповідь: 30 картин Ярина намалювала за третій тиждень.