подорожуючи на човні дніпром барвінок за перший тиждень проплив 72 км , за другий тиждень-7/8

того,що проплив за перший тиждень,а за третій -8/9 того,що проплив за другий .Наскільки кілометрів менше проплив Бавінок за третій тиждень ,ніж за другий ? Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Косюк Вероніка.
72/8*7=63 км-в другий день
63/9*8=56 км-3 день
63-56=7 км- меньше за 3 тыждень чим за другий