3. Катеринка за два дні розв'язала 24 задачі, причому перший деньрозв'язали вдвічі більше

задач,ніж другий. Скільки задачрозв'язала Катруся перший день?А) 8Б) 16В) 48Г)12​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ярослав.

Ответ:

б) 16

Пошаговое объяснение:

Нехай Катеринка у другий день розв'язала х задач. Тоді у перший день вона розв'язала 2х задач. Складемо рівняння:

х + 2х = 24

3х = 24

х = 8 - у другий день

2х = 16 - у перший день

Відповідь: б) 16