Довжина прямокутника к см, ширина його удвічі менша за довжину. рiвнює периметр прямокутника?

Склади вираз для розв'язання задач​

Ответы на вопрос

Отвечает Дюбкова Аня.

Відповідь:

Периметр прямокутника знаходимо за формулою
Р=2*(а+b)
Оскільки a = k см (довжина прямокутника)
b = 1/2 k см (ширина прямокутника), тоді
Р = 2*(k+1/2 k)=2*1,5k=3k см

Отвечает Никулин Иван.

Відповідь:    P = 3k cм .  

Покрокове пояснення:

     Р = 2*( a + b ) ;     a = k см ,   b = 1/2 a  = 1/2 k см .

     Р = 2* ( k + 1/2 k ) = 2* 1 1/2 k = 3k ;   P = 3k cм .