Чому дорiвнюе кутовий коефiцiенот дотичноï до графiка функцiï y=6 корень х у точцi з абсцисою х

нулевой =9?

Ответы на вопрос

Отвечает Князева Кристина.
Y=6√x, x₀=9. k=?

y'(x₀)=k
y'=(6√x)'=6*(2/√x)=12/√x
y'(x₀)=y'(9)=12/√9=12/3=4

ответ: k=4