Знайти y=sin(2п/3-х/3) T


Ответы на вопрос

Отвечает Тукачев Роман.

Ответ:     T = 6π .

Пошаговое объяснение:

Функція   y = sin( 2п/3 - х/3) = sin(- x/3 + 2π/3)   має період , який можна знайти за формулою :   T = 2π/| k | .  Маємо  T =  2π/|- 1/3 | =  2π/1/3 = 6π .