Помогите пожалуйста решить задание.Середнє арифметичне двох чисел,одне з яких у 4 рази більше за

інше, дорівнює 6.Знайдіть менше з цих двох чисел .

Ответы на вопрос

Отвечает Кулёмин Даниил.
Система рівнянь, пишу без знаку
4х=у
х+у /2=6
___
Використовуємо спосіб підстановки
у=4х
х+4х /2=6
__
5х\2=6
5х=12
х=2,4
у=2,4*4=9,6