Скільки різних делегацій можно скласти із 12 чоловік, якщо в делегацію входять 3людини


Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.
12! / (3! * (12 - 3)!) = 12 * 11 * 10 / 6 = 220