Пані Тамара обирає костюм на офіційну зустріч. Для таких подій в її гардеробі є 5 різних піджаків,6

різних спідниць,8 різних брюк і 10 різних блузок. Вона планує одягти піджак,блузку разом з бруками чи спідницею. Скільки різних варіантів вибору костюму є в пані Тамари? З ПОЯСНЕННЯМ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Титов Николай.

Перше, Тамара може вибрати блузку і піджак і спідницу або блузку і піджак і брюкі. "Або" це логічне складання, "і" це логічний добуток.Также коли ми робляємо варіант з одягу , нам не потрібно порядок, але ми учитиваємо состав костюму. Тому використовуємо поєднання. Наприклад, варіант зі 1 спідницею маючи 6 спідниць буде С¹₆. Врахувуючи логічні дія, ми отримуємо наступну формулу.

Формула поєднання Сᵃₙ=n!/a!(n-a)!

С¹₆×С¹₅×С¹₁₀+С¹₈×С¹₅×С¹₁₀=(6!/5!1!)×(5!/1!4!)×(10!/1!9!) +

(5!/1!4!)×(10!/1!9!)×(8!/7!1!)=6×5×10+5×10×8=700