Завдання 119. Відріз шовкової тканини розрізали на 16 рівних частин, 11 з яких піш- ло на пошиття

суконь, а решта — на пошиття блузок.  1) Яку частину тканини використали для пошиття суконь? А. 1 16. Б. 11 16. В. 5 16. Г. 4 16.  2) Яку частину тканини використали для пошиття блузок?  3) Скільки метрів тканини використають для пошиття блузок, якщо у відрізі 48 м тканини?  4) На пошиття блузок чи суконь використають більше тканини і на скільки метрів більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Пересунько Даня.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) якщо відріз розрізали на 16 рівних частин, а на сукні взяли 11 частин - то використали 11/16 частин ( у відповіді 11)

2) решта це від всього відрізу 16/16 - 11/16=5/16 - на пошиття блузок

3) 48 :16 × 5 = 15 м  - на блузки

4)  1)48:16 × 11 = 33м - на сукні

    2) 33 - 15=18м - на 18м більше використали на сукні, ніж на бузки