СРООЧНО На заводі в трьох цехах працює 380 чоловік. В другому цеху працює в 2 рази менше чоловік,

ніж в першому, і на 20 чоловік більше, ніж в третьому. Скільки чоловік працює в кожному цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Русланұлы Өсер.

Пошаговое объяснение:

1 цех = 2х человек

2 цех = х человек

3 цех = х - 20 человек

Всего = 380 человек

2х + х + х - 20 = 380

4х - 20 = 380

4х = 380 + 20

4х = 400

х = 400 : 4

х = 100

1 цех = (2х) = 2 * 100 = 200 человек

2 цех = (х) = 100 человек

3 цех = (х - 20) = 100 - 20 = 80 человек

200 + 100 + 80 = 380