У ящику 10 кульок, три з яких чорні, решта – білі. Яка ймовірність того, що навмання вийнята

кулька- Чорна?

Ответы на вопрос

Отвечает Филимонченко Василина.

10 кульок - 100%

3 кульок - х%

х = 3 · 100 : 10 = 30%

Вероятность 3 из 10.

Ответ: 30% = 3/10 = 0,3.