У першому ящику 16 кульок, з яких 5 білі, у другому – 15 кульок, з яких 6 білі. З кожного ящика

навмання беруть по одній кулі. Яка ймовірність того, що вони обидві білі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кизина Саша.

Ответ: Р = 171 / 240 = 0,7125.

Пошаговое объяснение: нехай Р₁ -- ймовірність доставання білої кульки з першого ящика, а Р₂ -- з другого. Тоді Р₁ = 5 / 16, а Р₂ = 6 / 15. Сума даних ймовірностей (тобто того, що обидві дістані кульки з різних ящиків -- білі) дорівнює Р = 5 / 16 + 6 / 15 = 15 * 5 / 240 + 16 * 6 / 240 = (75 + 96) / 240 = 171 / 240 = 0,7125.

НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!!!