СРОЧНО!!! ДАЮ ВСЕ БАЛЫ! Довжина аркуша паперу 20 см,а ширина 15 см. На скільки однакових пря-

мокутників довжиною 5 см та шириною 4 см,можна розрізати цей аркуш.

Ответы на вопрос

Отвечает Купяк Маша.
Площа прямокутникa:

S=ab, a=20, b= 15

S=20*15=300(см^2)

Площа одного прямокутника 5х4:

S=ab=5*4=20

Sпрям.\Sод.прям.= 300/20=30/2=15 прямокутників.