На скільки рівних квадратів можна розрізати аркуш паперу довжиною 35 см і шириною 14 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Созаева Лейла.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35×14=490см²

7×7=49см²

490÷49=10 квадратиков

Если 1см×1см=1см²

490÷1=490 квадратиков

Отвечает Гордеев Григорий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

якщо квадрат зі стороною 7 см, то 10 квадратів, якщо зі стороною 1 см,то 35*14=490 квадратів

Ще можна багатсько варіантів_ головне : можна лишати обрізки?

Тому тут задача поставлена невірно