2. Розв'яжи задачу. На скільки рівних квадратів можна розрізати аркуш паперу довжиною 35 см і

шириною 14 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухоруков Максим.

Ответ:10 квадратів

Пошаговое объяснение:

Найбільший дільник чисел 35 і 14 - число 7.

Тоді сторона в квадрата дорівює 7 см.

Площа цього квадрата 7×7=49см2

Площа всього листа - 35×14=490см2

Після розрізання буде 490/49=10 одинакових квадратів.