решить задачу Цена товара была 400 гривень спочатку було підвищення на 15 % а потім знижка на 15 %

Чи змінилася при цьому ціна?Якщо змінилася ціна то як и на скильки

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Миша.

Ответ:

Так, змінилася.

Пошаговое объяснение:

1) 400+400×0,15=400+60=460;

2) 460-460×0,15=460-69=391