Ціна товару була 400 гривень спочатку вона була підвищена на 15 відсотків а потім знизили на 15

відсотків.Чи змінилася при цьому ціна товару якщо зміниться то як і на скільки відсотків

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Максим.
На 10))   а если нет то120 - 100% (типа)x - 110%x=120/100*110=132%132-100=32%ответ 32%