Середнє арифметичне шести чисел дорівнює 2,8, а середнє арифметичне чотирьох інших чисел дорівнює

1,3. Знайдіть середнє арифметичне цих десяти чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Чаус Лёха.

Ответ:

2,2

Пошаговое объяснение:

2,8 * 6 = 16,8 - сума шести чисел

1,3 * 4 = 5,2 - сума чотирьох чисел

16,8 + 5,2 = 22 - сума десяти чисел

22 : 10 = 2,2 - середнє арифметичне

Отвечает Бибанова Аружан.

2,8*6 = 16,3 1,3*5 = 5,2

(16,3+5,2):10 = 2,15