Апофема правельної піраміди дорівнює 5 см а периметр основи 20см знайдіть площу бісної поверхні

цієї піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Вернер Влада.

Sбіч=1/2×Р×L

1/2P=10см

Sбіч=10×5=50 (см²)

Відповідь: Sбіч=50см²