Знайдіть площу круга якого діаметр дорівнює 2 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Балаева Ульяна.

Ответ:

S=pi*d^2/4=(3.14*4)/4=3.14(cm^2)

Пошаговое объяснение: