Екі ауылдың арасы — 4500 метр. Олардан бір уақытта бір-біріне қарама-қарсы бағытта екіспортшы

шығып, 5 минуттан кейін кездесті.Бірінші спортшының жылдамдығы — 400 м/мин.Екінші спортшының жылдамдығын тап.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслей Кристина.

Отв

S=4500м

t=5мин

V1=400м/мин

V2-?

Шешуі:S=t×(V1+V2)

4500=5(400+х)

4500=2000+5х

4500-2000=5х

2500=5х

Х=2500÷5

Х=500

Жауабы:Екінші спортшының жылдамдығы 500м/мин

Пошаговое объяснение: