Арасы 390км екі қаладан бір уақытта бір-біріне қарама-қарсы бағытта екі мотоциклші шықты.Олар

3сағатта кеиін кездесті.Бірінші мотоциклші 60км/сағ жылдамдықпен жүрді.Екінші мотоциклшінің жылдамдығын тап? пжж срочно !!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Хинкалова-Щечкина Хабиба.

Ответ:

70 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 390:3=130 км/ч - общая скорость

2) 130-60=70 км/ч - скорость второго мотоциклиста

Отвечает Панькова Вика.

Ответ:

1) 360 : 3 = 120 (км/сағ) - ортақ жылдамдық

2) 120 - 60 = 60 (км/сағ)- Екінші мотоциклшінің жылдамдық