Арақашықтығы 237 км екі қаладан бір мезгілде бір-біріне қарама-қарсы велосипедшінің мен мотоциклші

шықты. Олар 3 сағаттан кейін кездесті. Велосипедшінің жылдамдығы 19км/сағ. Мотоциклшінің жылдамдығын тап.

Ответы на вопрос

Отвечает Сенавьев Никита.
19×3=57(км)
237-57=180
180÷3=60