А) Арақашықтығы 660 км болатын теңіз жағасындағы екі қаладан бір уақытта бір-біріне қарама-қарсы

бағытта екі мәшине жолға шықты. Олар 4 сағаттан кейін кездесті . Біреуінің жылдамдығы — 90 км/сағ. Екінші мәшиненің жылдамдығы қандай? ә) Нұр-Сұлтан қаласынан Арал теңізіне жүрдек пойызбен ғалымдар жолға шықты. Олармен бір уақытта қарама-қарсы бағытта Қызылорда қаласынан астанаға қарай жылдамдығы 90 км/сағ пойызбен оқушылар шықты. Егер ғалымдар отырған пойыздың жылдамдығы 120 км/сағ болса, онда пойыздар неше сағаттан кейін кездеседі?

Ответы на вопрос

Отвечает Коньков Виталий.

Ответ:

75км/сағ

Пошаговое объяснение:

(x+90)*4=660

4x+360=660

4x=660-360

4x=300

x=300:4

x=75