ҮЙ ТАПСЫРМАСЫ 9 Есепті теңдеу құрып шығар. Ауыл мен каланын арасы - 81 км. Олардан бір уақытта бір-

біріне қарама-қарсы бағытта екі велосипедші шыгып. 3 сағат- тан кейін кездесті. Қаладан шыққан велосипедшінің жылдамды- ғы - 12 км/сағ. Ауылдан шыққан велосипедшінің жылдамдығы кандай? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Влад.

Ответ:

1)81:3=27(км/с)

2)27-12=15(км/с)