Ширина кімнати 4м. довжина на 4м.більша,а висота у 2 рази менша ніж довжина.Знайти об'єм кімнати.


Ответы на вопрос

Отвечает Задрановская Аня.

Довжина = 4 + 4 = 8 м

Висота = 8 / 2 = 4 м

Об'єм дорівнює добутку ширини на довжину на висоту

V = 4×8×4=128 м³

Відповідь: 128 м³.

Если будут вопросы – обращайтесь :)

Отвечает Юрий Беляков.

4+4=8м

8/2=4м

4•8•4=128 м3