ПОМОГИТЕ СДЕЛАЮ ЛУЧШИМ И ОЦЕНЮ 5 ЗВЁЗД! Знайдiть довжину кола, діаметр якого дорівнює 2,5 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

C = πD

С = 2,5 * 3,14 = 7,85(см)

Отвечает Севостьянова Диана.

Довжина C кола дорівнює добутку числа \pi, що приблизно дорівнює 3,14, на діаметр D кола: C = \pi D.

У заданій задачі маємо D=2,5 см. Отже, довжина кола дорівнює

C = 3,14 \cdot 2,5 = 7,85 см.

Відповідь: 7,85 см.