На першій стоянці було в 4 рази менше автомобілів, ніж на другій. Після того як на першу стоянку

приїхало ще 23 автомобілі, а з другоїпоїхало 16, автомобілів на стоянках стало порівну. Скільки автомобілівбуло на кожній стоянці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семкин Руслан.

Пусть х автомобилей было на первой стоянке, тогда 4х автомобилей было на второй стоянке. Уравнение:

4х - 16 = х + 23

4х - х = 23 + 16

3х = 39

х = 39 : 3

х = 13 (авт.) - было на первой стоянке

4х = 4 · 13 = 52 (авт.) - было на второй стоянке

Вiдповiдь: 13 i 52.