На першій стоянці в 3 рази більше автомобілів, ніж на другій. Коли з першї поїхало 15 авто, а на

другу приїхало 5 , то на обох стоянках автомобілів стало порівну. Скільки автомобілів було на першій та другій стоянці з початку?

Ответы на вопрос

Отвечает Грошева Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - исходное количество автомобилей на 2-й стоянке.

3x-15=x+5

2x=5+15

x=20/2=10 - исходное количество автомобилей на 2-й стоянке.

3·10=30 - исходное количество автомобилей на 1-й стоянке.