Очень срочно!!!!! На першій стоянці в 3 рази більше автомобілів, ніж на другій. Коли з першї

поїхало 10 авто, а на другу приїхало 10 , то то на обох стоянках автомобілей стало порівну. Скільки автомобілів було на першій та другій стоянці з початку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иван Емцев.

Ответ:

x - исходное количество автомобилей на 2-й стоянке.

3x-15=x+5

2x=5+15

x=20/2=10 - исходное количество автомобилей на 2-й стоянке.

3·10=30 - исходное количество автомобилей на 1-й стоянке.