у класі 10 дівчат і 7 хлопців. Скількома способами можна вибрати пару (хлопця і дівчину) для

танців?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мокиевский Олег.

Відповідь:

70 способами.

Покрокове пояснення:

Вибрати 1 дівчинку з 10-ти можна А¹₁₀ способами.

Одного з 7-ми хлопців: А¹₇ способами.

Оскільки сполучник "і" стоїть у завданні, тоді користуємося правилом добутку. Необхідну кількість дівчат та хлопців можна обрати

А¹₁₀*А¹₇ способами.

Отже:

А¹₁₀*А¹₇=\frac{10!}{9!} *\frac{7!}{6!} =10*7=70 способами.