ПОМОГИТЕ ЗАДАЧУ!У класі 27 учнів в кількість дівчат у класі відноситься до кількості хлопців як

2:7. Знайдіть скількі дівчат і скільки хлопців в класі

Ответы на вопрос

Отвечает Синицын Павел.
Девочек - 2 части
мальчишек - 7 частей
1) 2 + 7 = 9 ( частей) - всего
2) 27 : 9 = 3 (уч.) - в одной части
3) 2 · 3 = 6 ( уч.) - девочки
4) 7 · 3 = 21 (уч.) - мальчики
Ответ: 6 девочк и 21 мальчик.
Отвечает Фильков Глеб.
2х девочки
7х мальчики
2х+7х=27
9х=27
х=3 
2*3=6 девочек
7*3=21 мальчик