1. Розв'яжи задачу, застосовуючи правило суми або правило добутку. а) На столі лежать 3 персики та

5 яблук. Скількома способами мож на вибрати пару фруктів, що складається з персика та яблука?б) У коробці лежать 15 синіх та 6 жовтих кульок. Скількома способами можна вийняти кульку будь-якого кольору?в) У секретному кубі фокусника заховані кульки: 3 жовті, 5 черво- них, 6 синіх та 10 білих. Скількома способами можна вийняти одну кольорову кульку з куба фокусника?ПЖ ПОМОГИТЕМНЕ ОЧЕНЬ НАДО

Ответы на вопрос

Отвечает Алфёрова Яна.

3+5:2=4

15+6-1=20

3+5+6+10-1=23