!60! БАЛІВ СРОЧНО У трикутнику ABC AC=15 см, ВС=20 см. На сторонах АС і ВС по- значено точки К і

М так, що АК = 9 см, СМ=8 см. Чи подібні три- кутники АВС і КМС? Відповідь обґрунтуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамадамирова Азима.

Ответ:Для того, щоб трикутники булиібні,рібно щоб кут між стонами АВ КМ відповідав куіж сторон АС і ВС, тобто ку АЗа теорою косинусів в ткутку АСВнаходимо кут А:

cos A = (AC² BC² - AB² / (2AC · BC) = (15² + ² - AB² / (2 ·  · 20) ≈ 0.

A ≈ .7°

За теоремою кинусів врикутнику КМС знаходимо к КМС:

КМС = (КМ² + CM² - KS) / (2К · CM) = (9² + 8 - KS) / (2 ·9 · 8 ≈ 0.871

КМ ≈ 29.°

Оскільки кути А таМС не спіпадають, то трикутникиВС та КС не є подібними.

Объяснение:

Отвечает Губина Варвара.

Ответ:

Для того, щоб перевірити, чи подібні трикутники АВС і КМС, необхідно перевірити, чи співпадають відношення довжин сторін в цих трикутниках.

За теоремою Піфагора можна знайти довжину сторони АВ:

AB^2 = AC^2 + BC^2

AB^2 = 15^2 + 20^2

AB^2 = 625

AB = 25 см

За теоремою Піфагора можна знайти довжину сторони КС:

KC^2 = AC^2 - AK^2

KC^2 = 15^2 - 9^2

KC^2 = 144

KC = 12 см

За теоремою Піфагора можна знайти довжину сторони МС:

MC^2 = BC^2 - BM^2

MC^2 = 20^2 - 8^2

MC^2 = 336

MC = 4√21 см ≈ 18,33 см

Таким чином, відношення довжин сторін АВ, КС і МС становить:

AB : KC : MC = 25 : 12 : 4√21

Отже, трикутники АВС і КМС не є подібними, оскільки їх сторони не мають однакових відношень довжин.